1. Müügitingimuste kehtivus
  1. Müügitingimused kehtivad www.thairefresh.ee veebipoest tarbijast ostja (edaspidi Tarbija), juriidilisest isikust ostja (edaspidi Äriklient) ja ettevõtja Wanna Thai Massage OÜ (registri kood 12832409) (edaspidi Thai Refresh veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
  2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Thai Refresh veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
  3. Thai Refresh veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://www.thairefresh.ee/kasutustingimused/
  4. Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 16. detsember 2017.a.
 2. Hinnainfo
  1. Kõik Thai Refresh veebipoes toodud hinnad ei sisaldavad käibemaksu (KM-kohustuslase nr EE102003950).
  2. Kauba ostudele, millele pole kehtestatud eraldi toote lehel tasuta transporti, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija või Ärikliendi valitud tarneviisile.
  3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).
  4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija või Ärikliendi ja Thai Refresh veebipood vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
  5. Thai Refresh veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://www.thairefresh.ee/ja selle alamlehtedel.
 3. Tellimuse vormistamine
  1. Lisa soovitud tooted ostukorvi.
  2. Ostukorvi lehel täida nõutud andmeväljad. Toodete puhul vali Sulle sobiv pakiautomaat. Seejärel vali Sulle sobiv makseviis. Kui valid “Soovin enne tasumist arvet”, siis saadetakse Sulle e-kirjaga ettemaksuteatis. Selle alusel saad teha ülekande pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiad pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Kui valid pangalingi kaudu tasumise, siis saad tasuda tellimuse eest koheselt ning Sulle saadetakse arve e-kirjaga kohe peale tasumise lõpule viimist. Tellimuse vormistamiseks vajuta lingile „Esita tellimus”. Peale makse sooritamist vajutage palun nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
  3. Thai Refresh veebipoes saab maksta ülekandega, Eesti pangalinkide ja Visa/Mastercard krediitkaardiga.
  4. Täida ostukorvi leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Sinu ostetud toodete ja teenuste kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning vajadusel hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
  5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Füüsilised tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati paari tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Elektroonilised tooted ja teenused jõuavad Sinuni kohe peale makse laekumise registreerimist meie süsteemis (pangalingi kaudu tasudes koheselt, eraldi euromakset tehes paari päeva jooksul laekumise registreerimisel)
 4. Müügilepingu jõustumine
  1. Kauba müügilepinguga kohustub Thai Refresh veebipood andma Tarbijale või Ärikliendile üle olemasoleva, valmistatava või Thai Refresh veebipoe poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale või Ärikliendile. Tarbija või Äriklient kohustub Thai Refresh veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
  2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 4 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
  3. Müügileping jõustub pärast Tarbija või Ärikliendi tehtud makse laekumist Thai Refresh veebipoe pangakontole.
 5. Kohaletoimetamine
  1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Thai Refresh veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
  2. Thai Refresh veebipoe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Thai Refresh veebipoe pangakontole.
  3. Maksimaalne tarneaeg on üks kuu.
  4. Thai Refresh veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Thai Refresh veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.
  5. Tai massaaži vastunäidustused:
   kroonilised nahahaigused;
   liigeste ja kõõluste põletikud;
   põletikulised seisundid organismis;
   südame-veresoonkonna haigused, kõrge vererõhk;
   traumad – luumurrud, lihasetraumad, nihestused;
   hiljutised operatsioonid;
   kunstliigesed;
   osteoporoos;
   vähk;
   palavikuga kulgevad haigused;
   uimastite- või narkojoove;
   veenilaiendid, tromboosioht.
   Tõsisemate terviseprobleemide korral on soovitav enne massaažile tulekut konsulteerida arstiga.
 6. Tagastamisõigus Tarbijale
  1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
  2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
  3. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab Thai Refresh veebipoe kodulehelt https://www.thairefresh.ee/taganemine/ ning esitada see elektrooniliselt sama kodulehe kaudu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Thai Refresh veebipood saadab koheselt Tarbijale taganemisavalduse kättesaamise kinnituse.
  4. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama e-posti aadressile erik@thairefresh.eetõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
  5. Thai Refresh veebipood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud.
 7. Tagastamisõigus Ärikliendile
  1. Tagastamisõigus ei kehti Ärikliendile ning kõik ostud on lõplikud
 8. Vääramatu jõud
  1. Thai Refresh veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Thai Refresh veebipood ei saanud mõjutada või ette näha
 9. Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine
  1. Tarbija või Äriklient annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse Thai Refresh veebipoele koguda ja töödelda Tarbija või Ärikliendi isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, e-postiaadress, pakiautomaadi valik) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
  2. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
  3. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku Thai Refresh veebipoe veebilehel.
  4. Thai Refresh veebipoel on õigus kasutada Ärikliendi e-posti aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Ärikliendile.
  5. Pangalingi kaudu ostude eest tasumisel on kasutusel krüpteeritud andmeside pankadega, mis tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub Thai Refresh veebipoel ligipääs.
  6. Tarbija või Äriklient kinnitavad, et tellimuse esitamisega nõustub ta Thai Refresh veebipoe privaatsuspoliitikaga ning on sellega tutvunud
 10. Pretensioonide esitamise kord Tarbijale
  1. Thai Refresh veebipood vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.
  2. Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Thai Refresh veebipoe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
  3. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
  4. Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Thai Refresh veebipood ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab Thai Refresh veebipood.
  5. Thai Refresh veebipood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
  6. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile erik@thairefresh.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  7. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
  8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest. Thai Refresh veebipood saadab koheselt Tarbijale kaebuse kättesaamise kinnituse.
  9. Tarbijal on õigus nõuda Thai Refresh veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi saamist, kui Thai Refresh veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, Thai Refresh veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.
 11. Pretensioonide esitamise kord Ärikliendile
  1. Thai Refresh veebipood vastutab Ärikliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad 14 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest Ärikliendile.
  2. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile erik@thairefresh.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
 12. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole
  1. Kui Thai Refresh veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Thai Refresh veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse http://www.consumer.ee/.

Müügitingimused on kehtestanud Wanna Thai massage OÜ juhatuse liige 16.12.2017.