/ Pood

Pood

Siit saad oma poodi lisada uusi tooteid.

Näitan kõiki 8 tulemust

 • Tai paarimassaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  85.00125.00

  Jagatud massaažielamus paarile või sõpradele-sõbrannadele. Tund lõõgastavat Tai õlimassaaži mõlemale on mõnus ühendav kogemus.

 • Tai õlimassaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  45.0065.00

  Tai õlimassaaž on üldiselt lõõgastav kogu keha massaaž, mis sarnaneb Euroopas tuntud klassikalisele massaažile. Õli imbub nahka, muudab selle pehmeks ja värskeks. Üleliigne õli pühitakse peale massaaži ära.

 • ThaiRefresh kinkekaart

  Hinnanguga 0 / 5
  38.00125.00

  Kinkekaart Thai Refresh massaažisalongis Tallinnas võimaldab sul vastavalt broneerida Tai massaaži, aadressil www.thairefresh.ee/broneeri ning tulla vabalt valitud sobivale massaažile. Kinkekaarti saab kasutada e-poes või salongis  massaažide või toodete ostmiseks.

 • Traditsiooniline Tai massaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  45.0065.00

  Tai traditsiooniline massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav tervet keha hõlmav massaaž, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Meditatiivsete vajutustehnikatega masseeritakse läbi kogu keha, keskendudes energialiinide venitamisele ja energiapunktide mõjutamisele. Tugev massaaž, mis annab värskendava ja kerge tunde massaažile järgnevatel päevadel.

 • 30-minutiline pea-õlad-selg Tai massaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  29.00

  30-minutiline värskendav Tai massaaž peale, kaelale, õlgadele ja seljale.

 • Tai nelja käe massaaž

  Nelja käe Tai massaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  85.00125.00

  Naudi luksuslikku nelja käe Tai massaaži, mida teevad kaks Tai massööri. Efektiivne ja lõõgastav massaaž, mis taastab Teie energia ja vabastab pingetest. Vali Tai õli-, traditsiooniline, jala- või aroomimassaž.

 • Tai aroomiõli massaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  45.0065.00

  Tai aroomiõli massaaži tegemiseks kasutatakse aroomiõlisid. Massaažil on aroomiteraapiline toime, leevendab stressi ja muresid ning tugevdab immuunsüsteemi.

 • Tai jalamassaaž

  Hinnanguga 0 / 5
  29.0045.00

  Tai jalamassaaž leevendab pingeid jalgades, stimuleerib ja tervendab organite ning sisenõrenäärmete tööd. Tai jalamassaažil on immuunsüsteemi tugevdav toime.